KONST / Litografier / Färglitografi 5693081
nr 569 3081
Färglitografi
signerad, 80x61
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 mars 2009
kl 17:21:17
150 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr